belka

Aktualności

Wywiad z Inżynierem sprzedaży

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wywiad z Inżynierem sprzedaży Panem Nikodemem Mierzwiakiem. Wywiad ukazał się w tegorocznym pierwszym numerze magazynu Powder & Bulk.

Targi Symus

Na naszej stronie internetowej w zakładce „DO POBRANIA” można znaleźć nowe zaktualizowane katalogi w języku polskim.

Targi Symus

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 23.01.2019 – 06.01.2020 firma FIBU Sp. Z o.o. będzie nieczynna z powodu przerwy świątecznej.

Targi Symus


W dniach 02-03 października 2019 reprezentacja FIBU Sp. z o.o. uczestniczyła w wystawie na targach SYMAS 2019.

Targi Symus


Firma FIBU Sp. Z o.o. serdecznie zaprasza na targi SYMAS 2019, które odbędą się w dniach 2-3.10.2019 w Krakowie.

silnik


W numerze 5. branżowego dwumiesięcznika Powder & Bulk można znaleźć artykuł o naszych silnikach wibracyjnych FD.

 

news


W dniach 8 – 14 kwietnia 2019 w Monachium odbywały się targi Bauma 2019. Na jednych z największych na świecie tego rodzaju targów nie mogło na nich zabraknąć reprezentacji Friedrich.

news


Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wywiad z Dyrektorem zarządzającym Beniaminem Bednarskim, który ukazał się w tegorocznym drugim numerze czasopisma branżowego Powder&Bulk.

Silniki wibracyjne marki Friedrich


Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu artykuł o naszych silnikach wibracyjnych Friedrich i Vimarc przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, który ukazał się w tegorocznym pierwszym numerze branżowego magazynu Powder&Bulk. W Artykule zostały opisane elektrowibratory Friedrich/Vimarc typu FHE i RVS.

news


W dniach 10 i 11 października 2018 przedstawiciele firmy FIBU wspólnie z właścicielem firmy Friedrich wzięli udział w 10. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS w Krakowie.

Copyright © 2020  FIBU Sp. z o.o. - wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja CS Group Polska

do gory

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.